خالص از سرزمین آلوئه ورا
بیش از چهل سال است که شرکت فوراور لیوینگ آمریکا با جستجو در سراسر جهان به منظور یافتن خالص ترین مواد موجود در طبیعت و همگان سازی آنها با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا می باشد. تنها هدف این شرکت، ارائه محصولات با کیفیت عالی و خالص در جهت دادن حسی خوشایند به مهم ترین عنصر اجتماع، خانواده می باشد.

ناب ترین مزارع کشت آلوئه ورا
به دلیل فواید سحرآمیز گیاه آلوئه ورا، فوراور لیوینگ تمرکز خود را در بخش کاشت، بصورت ویژه به این گیاه اختصاص داده است. هم اکنون ما دارای بیش از ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا هستیم که در جهان رتبه نخست را داریم. در فرایند تولید و استخراج ژل آلوئه ورا کم ترین ناخالصی اجازه راه یابی به محصولات را ندارد. این ژل با ظرافت قبل از فرایند تثبیت از برگ جدا می شود، به همین دلیل با قدرت میگوییم که ناب ترین و تازه ترین ژل آلوئه ورا را تولید می کنیم.

قدرت گرفته از مواد اولیه خالص
شرکت فوراور لیوینگ تمام نیروی خود را به منظور یافتن بهترین منابع طبیعی برای سلامت و زیبایی به کار گرفته است تا بتواند این محصولات قدرتمند را در سرتاسر جهان به دست ما برساند. محصولات ما دارای اولین تاییدیه از نهاد تخصصی در زمینه محصولات آلوئه ورا به جهت درجه خلوص آلوئه ورای استفاده شده در محصولات است. ما ابتدا با قدرت گیری از عصاره خالص آلوئه ورا و ترکیب آن با مواد مغذی به شیوه های بسیار پیشرفته و علمی، خواص محصولات را چند برابر کردیم.

صداقت در فوراور اصل اول است
شرکت فوراور لیوینگ محصولات خود را به هیچ وجه بر روی حیوانات آزمایش نمی کند و دارای تاییدیه های فراوان از جمله تاییدیه حلال، کرولتی فری، فری گلوتن و فری پارابن در تمامی محصولات می باشد. به دلیل اطمینان و ضمانت کیفیت محصولات در صورت عدم رضایت از محصولات ضمانت بازگشت مبلغ خرید به مدت ۳۰ روز را به مشتریان می دهیم. باعث افتخار ماست که در بیش از ۱۶۰ کشور، فعالیت مستمر توام با موفقیت بالا داشتیم و همواره از داشتن مشتریانی مانند شما به خود می بالیم.

گوشه ای از دیدگاه بنیانگذار شرکت فوراور لیوینگ
رکس موان، بنیانگذار فوراور لیوینگ هدف و دیدگاهش زندگی سالم تر برای تمام افراد می باشد.

وی ارزشی به نام زندگی سالم تر برای همه افراد را در شرکت پایه گذاری کرده است. این همان چیزی است که موجب شده محصولات فوراور لیوینگ در سال ١٩٧٨ رونمایی شود. چشم انداز وی به ارمغان آوردن عظمت فوائد آلوئه ورا برای همگان در همه جای دنیاست. راهی جهت ایجاد حس بهتر، راهی که با کمک به دیگران و ایجاد حس رضایت و لبخند تمام می شود.

بستن
مقایسه